Krátkodobý pronájem / Short-term apartment rentals

Jedete na služební cestu nebo krátký pobyt do Brna? / Are you going on a business trip or a short stay in Brno?

Ubytujte se v našich nově vybudovaných apartmánech v blízkosti centra Brna. / Stay in our newly built apartments near the center of Brno.

Cena za noc od 1500 Kč. Parkování v ceně. / Price per night from 1500 CZK. Parking included.

Byty pro krátkodobý pronájem – 201,202,205,207,208,210,211,213,214,402,404,406,409,410,411. 

Apartments for short term rentals - 201,202,205,207,208,210,211,213,214,402,404,406,409,410,411

 

Ubytování v apartmánech Skořepka 15.cz

 Michaela Barvíková

mob.: +420 770 317 056
email: info@peve.cz
Po - Pá 9 - 17h

 

Apartmán Brno 201 / Apartment Brno 201

Apartmán Brno / Brno Apartment

 

Moderně vybavený apartmán vhodný pro 2 osoby nacházející se v 1. nadzemním podlaží. Naprostý komfort a pohodlí vám poskytne pohovka, wifi připojení zdarma a smart TV. Apartmán je okny situován na ulici Skořepka15.

Modern furnished apartment suitable for 2 persons located on the 1st floor. Complete comfort and convenience will provide you with a sofa, free wifi and smart TV. The apartment overlooks Skořepka15 street.

 

 

Apartmán Brno 202 / Apartment Brno 202

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

 

Nově rekonstruovaný apartmán pro 2 osoby. Apartmán nabízí, mimo jiné, plně vybavenou velkou moderní kuchyň. Na své si přijdou i nároční hosté, apartmán nabízí smart TV.

 

Newly renovated apartment for 2 persons. The apartment offers, among other things, a fully equipped large modern kitchen. Even demanding guests will enjoy the apartment's smart TV.

 

 

Apartmán Brno 205 / Apartment Brno 205

Apartment Brno / Apartment Brno

 

Nový, okny prosvětlený, apartmán pro 2 osoby s výhledem do ulice Skořepka 15. TV je připojena k anténě, pustíte si tak například televizní zprávy či oblíbený seriál.

 

New light-filled, apartment for 2 persons overlooking Skořepka 15 street. The TV is connected to the antenna, so you can watch TV news or your favorite series.

 

 

Apartmán Brno 207 / Apartment Brno 207

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

Nově rekonstruovaný apartmán pro 2 osoby s výhledem do ulice Skořepka 15. Apartmán je plně vybaven - prostornou kuchyní s plným vybavením, koupelnou s toaletními potřebami zdarma, fénem, TV, wifi připojením zdarma.

Newly renovated apartment for 2 persons overlooking Skořepka 15 street. The apartment is fully equipped - spacious kitchen with full equipment, bathroom with free toiletries, hairdryer, TV, free wifi connection.

 

 

Apartmán Brno 208 / Apartment Brno 208

Apartmán Brno / Brno Apartment

 

Prostorný apartmán v 1. podlaží vhodný pro 2 osoby. Apartmán poskytuje prostornou, plně vybavenou, kuchyň, včetně ledničky, varné desky, varné konvice či trouby.

 

Spacious apartment on the 1st floor suitable for 2 people. The apartment provides a spacious, fully equipped kitchen, including a fridge, hob, kettle or oven.

 

 

Apartmán Brno 210 / Apartment Brno 210

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

 

Nový apartmán pro 2 osoby, o velikosti 33 m2, nabízí moderní vybavení a okna do klidné ulice Vlhká 36. Apartmán se nachází v domě s výtahem, je proto vhodný i pro osoby s omezeným pohybem či rodiče s malými dětmi a kočárkem.

New apartment for 2 people, 33 m2, offers modern amenities and windows facing the quiet street Vlhká 36. The apartment is located in a building with an elevator, so it is suitable for people with limited mobility or parents with small children and a stroller.

 

 

Apartmán Brno 211 / Apartment Brno 211

Apartment Brno / Apartment Brno

 

Prostorný apartmán i pro ty nejnáročnější hosty. Nachází se v 1. nadzemním podlaží a je vhodný k pobytu 2 osob. Apartmán se pyšní prostornou kuchyní a velkými okny se zatemňovacími závěsy pro zachování soukromí a klidu. 

Spacious apartment for the most demanding guests. It is located on the 1st floor and is suitable for 2 people. The apartment boasts a spacious kitchen and large windows with blackout curtains for privacy.

 

 

Apartmán Brno 213 / Apartment Brno 213

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

 

Nový, okny prosluněný, apartmán pro 2 osoby s útulnou, avšak plně vybavenou, kuchyní. Stahovací rolety vám dodají dostatek soukromí a klidu při sledování TV.

New, windowed, sunny apartment for 2 people with a cozy, but fully equipped, kitchen. Retractable blinds give you plenty of privacy and undisturbed TV viewing.

 

 

 

Apartmán Brno 214 / Apartment Brno 214

Apartmán Brno / Brno Apartment

 

Útulný apartmán pro 2 osoby s ničím nerušeným výhledem do dvora. Apartmán má k dispozici, pro horké letní dny, stojanový ventilátor a zatemňovací rolety.

Cozy apartment for 2 people with unobstructed view of the parking lot. The apartment has, for hot summer days, a standing fan and blackout blinds.

 

 

Apartmán Brno 402 / Apartment Brno 402

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

 

Nově zrekonstruovaný apartmán, vybaven do bílého dekoru dřeva, je vhodný pro 2 osoby. Nachází se ve 3. podlaží s výhledem do ulice Skořepka 15. K dispozici je vybavená kuchyň s varnou deskou, lednicí, sporákem či rychlovarnou konvicí.

The newly renovated apartment, furnished in white wood decor, is suitable for 2 people. It is located on the 3rd floor overlooking Skořepka  15 street. The apartment provides a spacious, fully equipped kitchen, including a fridge, hob, kettle or oven.

 

 

Apartmán Brno 404 / Apartment Brno 404

Apartment Brno / Apartment Brno

 

Moderně vybavený apartmán vhodný pro 2 osoby nacházející se v 3. nadzemním podlaží. Vzhledem dispozici k výtahu v domě, je apartmán vhodný i pro rodiče s dětmi. Na žádost vám pro děti poskytneme dětskou postýlku s lůžkovinami zcela zdarma.


Modern apartment suitable for 2 people, which meets the requirements of demanding guests. The apartment is located in a quiet location, which is, however, very close to the city center and railway station. Bus stop is only 50m away.

 

 

Apartmán Brno 406 / Apartment Brno 406

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

 Moderně vybavený apartmán vhodný pro 2 osoby nacházející se v 3. nadzemním podlaží. Vzhledem dispozici k výtahu v domě, je apartmán vhodný i pro rodiče s dětmi. Na žádost vám pro děti poskytneme dětskou postýlku s lůžkovinami zcela zdarma.

Modern furnished apartment suitable for 2 persons located on the 3rd floor. Due to the availability of the elevator in the building, the apartment is also suitable for parents with children. On request, we can provide a crib with bedding for children for free.

 

 

 

 

Apartmán Brno 409 / Apartment Brno 409

Apartmán Brno / Brno Apartment

 

Apartmán pro 2 osoby situován do ulice Vlhká 36. Díky modernímu vybavení a pohodlné posteli se budou v apartmánu cítit příjemně i nároční hosté.


Apartment for 2 persons situated in Vlhká 36 street. Due to the modern equipment and comfortable bed, even demanding guests will feel comfortable in the apartment.

 

 

Apartmán Brno 410 / Apartment Brno 410

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

 

Útulný apartmán vhodný k pobytu 2 osob. K dispozici je samostatná koupelna s toaletními potřebami zdarma. Apartmán disponuje smart TV, ve které si můžete pustit např. Netflix či Youtube.

 

Cozy apartment suitable for 2 persons. There is a separate bathroom with free toiletries. The apartment has a smart TV where you can watch Netflix or Youtube.

 

 

Apartmán Brno 411/ Apartment Brno 411

Apartment Brno / Apartment Brno

 

Nový apartmán pro 2 osoby, o velikosti 24 m2, nabízí moderní vybavení a okna do klidné ulice. Koupelna je vybavena toaletními potřebami zdarma, to včetně poskytnutého fénu na vlasy.

 

New apartment for 2 people, 24 m2, offers modern amenities and windows facing a quiet street. The bathroom is equipped with free toiletries, including a hairdryer provided.