Krátkodobý pronájem / Short-term apartment rentals

Jedete na služební cestu nebo krátký pobyt do Brna? / Are you going on a business trip or a short stay in Brno?

Ubytujte se v našich nově vybudovaných apartmánech v blízkosti centra Brna. / Stay in our newly built apartments near the center of Brno.

Cena za noc od 1500 Kč. Parkování v ceně. / Price per night from 1500 CZK. Parking included.

Byty pro krátkodobý pronájem – 206,410. / Apartments for short term rentals - 206,410

 

Apartmán Brno / Brno Apartment

Apartmán Brno / Brno Apartment Moderně vybavený apartmán vhodný pro 2 osoby, který splňuje požadavky i náročných hostů. Apartmán se nachází v klidné lokalitě, která je ovšem v těsné blízkosti centra Brna a nádraží. Zastávka MHD je pouze 50m od domu.

Modern apartment suitable for 2 people, which meets the requirements of demanding guests. The apartment is located in a quiet location, which is, however, very close to the city center and railway station. Bus stop is only 50m away.

 

 

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment

Apartmán Brno – střed / Brno - Center Apartment Apartmán je vhodný pro 2 osoby. Nachází se pouze 0,8 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. S výbornou dostupností do centra Brna, kde naleznete spoustu výborných restaurací a zajímavých míst.

This apartment is suitable for 2 persons. It is located only 0.8 km from the Cathedral of Sts. Peter and Paul. The apartment features an excellent access to the center of Brno with plenty of great restaurants and places of interest.

 

 

Apartment Brno / Apartment Brno

Apartment Brno / Apartment Brno Moderně vybavený apartmán pro 2 osoby, který splňuje požadavky i náročných hostů. Apartmán se nachází v klidné lokalitě, která je ovšem v těsné blízkosti centra Brna a nádraží. Zastávka MHD je pouze 50m od domu.

Modern apartment suitable for 2 people, which meets the requirements of demanding guests. The apartment is located in a quiet location, which is, however, very close to the city center and railway station. Bus stop is only 50m away.

 

 

Apartmán Brno centrum / Apartment Brno center

Apartmán Brno centrum / Apartment Brno center Nově vybavený apartmán pro 2 osoby, který splňuje požadavky i nejnáročnějších hostů. Apartmán se nachází v klidné lokalitě, která je ovšem v těsné blízkosti centra Brna a nádraží. Pouze 5 minut pěšky.

Newly equipped apartment for 2 people, which meets the requirements of even the most demanding guests. The apartment is located in a quiet location, which is, however, very close to the city center and railway station. Only 5 minutes walk.